eReklamaFirm.pl

PROFESJONALNY KATALOG FIRM Jesteś tutaj: Strona Główa SALVIO Sp. z o. o.
Katalog Firm

SALVIO Sp. z o. o.

SALVIO Sp. z o. o.
Pokaż mapę al. Zwycięstwa96/98
81-451 Gdynia
pomorskie Polska
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa
Telefon: 587126360
Fax: 587126360

Salvio.pl zajmuje się kompleksową obsługą firm i instytucji w zakresie ochrony danych osobowych oraz zarządzania ryzykiem dla bezpieczeństwa informacji. Dbamy o to, by zaspokoić potrzeby naszych klientów, oferując rozwiązania, które łączą w sobie innowacyjność i prostotę, a także gwarantują zgodność z obowiązującymi przepisami prawa i powszechnie uznawanymi normami.

Salvio oferuje również całą gamę usług, pozwalających osiągnąć zgodność z przepisami ochrony danych osobowych dowolnej firmie lub instytucji, od jednoosobowej działalności do wielkich korporacji, od sektora non-profit po najpoważniejszych biznesowych graczy. Każde nasze działanie jest „skrojone na miarę” i dostosowane do charakteru działalności, budżetu i wielkości organizacji. Oferujemy Szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych, ABI (iod), DPIA, ASI, ADO, RODO, szacowanie ryzyka w biznesie